Sormak istediğiniz tüm konular hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Kamyon Kazaları
Evden Eve Nakliyat Kamyon Kazaları

Evden Eve Nakliyat Kamyon Kazaları

Evimi Taşırken Kamyon Kaza Yapar Demeyin ?

Bu yılda her gecen yılki gibi tüm Türkiye geneli yaklaşık olarak 15 adet evden eve nakliyat yapan firmaların aracı kaza yaptı. ve bu kazalarda 30 ila 40 arasında ev eşyasına zarar geldi kimi sigortalı olup eşyasının zararını sigorta karşıladı kimide cebinden gitti.Firmamız müşterilerine bu konuda Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Kesinlikle Sigorta yapmaktadır. Eşyalarınızın Değeri ne olursa olsun kendinizi ve eşyanızı riske atmayın!

Maliyet bedeli belki 30 İla 100 Tl arasında olan kamyon kazalarına karsı sigorta yapmayan firmalardan uzak durun. Ben kaza yapmam demeyin bu tarz firmalara kesinlikle evinizi teslim etmeyin Diyarbakır Esnaf  Nakliyat Olarak Biz bile ister müşteri söylesin ister söylemesin şehirler arası nakliyat hizmeti alan tüm müşterilerimize 100 km nin üzerinde olaması durumunda herhangi bir sigorta şirketinde ev eşyasının değeri kadar sigorta yaptırıyoruz.

Her yıl olduğu gibi bu yılda kaza yapan evden eve nakliyat firmalarına ve kazalarda hasar gören mağdur arkadaşlara çok geçmiş olması dileğiyle Tekrardan geçmiş olsun Deyip Evinizi sigorta poliçesi elinize geçmeden kesinlikle aracın hareket etmesine engel olunuz.

Diyelim ki Evden Eve Nakliyat firmaları böyle bir sigorta yapmadı bu durumda ne yapmalısınız ?

Siz de Her hangi bir sigorta acentesine gidip Tc kimlik numaranız ve aracın plakasıyla sigortanızı kendinizde yaptıra bilirsiniz. Sigortayı ister ev sahibi yapsın ister Eşya sahibi hiç fark etmez mağduriyetlerin yaşanmaması adına bu sigortayı kesinlikle yaptırmayı ihmal etmeyin.


Diyarbakır evden eve Nakliyat